😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гакери заявили про злам Ubisoft та Crytek

Вони погрожують оприлюднити всі файли, разом із вихідним кодом Watch Dogs Legion.

хакер

За даними ресурсу ZDNet, група гакерів під назвою Egregor зламала внутрішні мережі Ubisoft та Crytek, та викрала важливі дані. Наприклад, там начебто є вихідні коди гри Watch Dogs Legion.

Гакери вимагають, аби компанії зв’язалися з ними, або ж вони оприлюднять усі дані. Як докази наявності в них файлів вони оприлюднили скріншоти з наявними в них даними. Проте, поки незрозуміло, чи справді це дані компаній, чи просто підробка. Дивним є той факт, що більшість із файлів на одному зі скрішотів були завантажені ще у 2019-му році.

Хакеры заявили о взломе Ubisoft и Crytek и показали «исходники Watch Dogs: Legion»

У будь-якому випадку, перевірити, чи можуть ці файли бути справжніми можуть тільки самі компанії. Зараз гакери оприлюднили тільки 320 МБ даних (20МБ з Ubisoft, а все інше — з Crytek). Також злочинці стверджують, що мають вихідні коди Watch Dogs Legion.

Хакеры заявили о взломе Ubisoft и Crytek и показали «исходники Watch Dogs: Legion»

Поки що жодна компанія не надає коментарів. Проте джерело повідомляє, що минулого року дослідники безпеки намагалися зв’язатися з Ubisoft, аби повідомити, що її співробітники стали жертвами фішингу. Тоді відповіді так і не надійшло.

Гакери ж стверджують, що зашифрували внутрішні дані Crytek, а от від Ubisoft інформацію просто скопіювали. Нагадаємо, що Watch Dogs Legion має вийти 29 жовтня на PlayStation 4, Xbox One та PC.