Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Гакери зламали Capcom та викрали більше терабайта важливих конфіденційних даних

Тепер злочинці вимагають від компанії 11 млн доларів.

Capcom

За даними BleepingComputer, відповідальність за проблеми із серверами Capcom, про які нещодавно розповідала компанія, узяла на себе група гакерів під назвою Ragnar Locker. Вони заявили, що встигли викрасти більше, ніж терабайт незашифрованих даних із корпоративних мереж відділів Capcom у США, Канаді та Японії.

Тепер злочинці кажуть, що мають доступ до конфіденційних даних компанії. Серед них називають звіти про заробітки та продажі, банківські виписки, паспортні дані співробітників, ділові переписки та різні угоди, включно з заборонами на розголошення.

У якості доказів Ragnar Locker надали декілька скріншотів, серед яких є зображення з детальними даними про продажі ігор видавництва у Steam. Також у вимогах є посилання на декілька викрадених документів та чат, у якому представники компанії можуть вести перемовини з гакерами.

Наразі повідомляється, що злочинці вимагають 11 млн доларів. Вони вже зашифрували дві тисячі пристроїв, що підключені до мереж Capcom. У разі сплати суми злочинці обіцяють повернути доступ до пристроїв та видалити викрадені дані. Якщо компанія відмовиться, то все награбоване потрапить у відкритий доступ або ж на аукціони, де їх зможуть викупити конкуренти.

Ragnar Locker уже не перший раз з’являється на горизонті. До цього, наприклад, вона брала на себе відповідальність за злам серверів португальської енергокомпанії Energias de Portugal та французької логістичної фірми CMA CGM.