😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гаррісон Форд та Ед Гелмс офіційно приєдналися до нової комедії «Жалюгідні пригоди Берта Сквайра»

Історія про чоловіка з кризою середнього віку, у якого канікули мрії на вітрилах в океані перетворюють на «пекло», що має змінити його життя.

кіно

Компанія STXfilms офіційно підтвердила участь Гаррісона Форда та Еда Гелмса в новій картині. Режисером виступить Бен Болеа. Сценаристом став Берт Сквайр. Міксі Мідкі Лідделл, Піт Шилаймон, Кім Зубік спродюсують фільм. Майкл Глассман зайняв місце виконавчого продюсера. Сюжет The Miserable Adventures of Burt Squire розповість історію, яка обертається навколо сімейного чоловіка під час кризи середнього віку на вітрильних канікулах мрії, який потрапляє в аварію в Атлантичному океані.

Ми любимо цю історію і з нетерпінням чекаємо початку роботи зі знімальною командою та цим неймовірним акторським складом. Немає нікого кращого за Еда Гелмса, щоби зіграти звичайного хлопця, який обтяжений усіма комедійними невдачами, які можуть змінити його життя. Також Гаррісон збирається створити ще одного пам’ятного й культового персонажа — засмученого капітана моря. Замість картини про подорожі, ми не можемо дочекатися побачити історію про цих малоймовірних приятелів у комедії про мореплавання.

Адам Фоґельсон, голова компанії STXfilms Group.

Нагадаємо, що актори, які зіграють головних героїв картини, уже мають культових персонажів для всього кінематографа. Гаррісон Форд подарував нам прекрасних Гана Соло та Індіана Джонса, а Ед Гелмс — лікаря Стю Прайса з «Похмілля у Вегасі» та наркобарона Бреда Ґардлінґера з комедії «Ми — Міллери».

На даний час робота над фільмом тільки почалась, навіть невідома дата старту зйомок. Тож нам залишається тільки чекати подальших новин про цю картину.