😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Ґейб Ньюелл збирається в реальному житті відправити гнома Чомпскі у відкритий космос

Виконання ачівок з Half-Life 2: рівень — голова Valve.

гном

Ґейб Ньюелл разом із компанією Rocket Labs вирішив показати на прикладі, що таке дійсно високий рівень виконання ачівок з Half-Life 2. Вони планують узяти гнома Чомпскі, якого фанати згаданої гри мають точно знати, та відправити його в космос на ракеті.

Про що взагалі йде мова? Справа в тому, що в грі Half-Life 2: Episode Two можна отримати досягнення «Маленький космонавт». Для цього потрібно на одній із ранніх локацій знайти маленького садового гнома Чомпскі, та взяти його із собою. Дотягнути гномика потрібно аж до самого фіналу. Там берете його та саджаєте в ракету, яка летить у космос, і досягнення ваше.

Гейб Ньюэлл выполнит «ачивку» из Half-Life 2 в реальной жизни — он запустит гнома Чомпски в космос

Звичайно, реалізація цієї ачівки в реальному житті виглядатиме куди масштабніше. Ґейб Ньюелл збирається не тільки витратитися на політ для гномика, але ще й віддати грошенят на благодійність. Тут є конкретні умови.

Політ Чомпскі транслюватиметься онлайн. За кожного глядача, що спостерігатиме за запуском, Ньюелл віддасть один долар дитячій лікарні Starship, що в Новій Зеландії.

Запуск ракети Electron відбудеться не раніше 15 листопада. Вона має вивести на орбіту одразу 30 супутників, а після цього згорить в атмосфері разом із садовим гномом.

Створений за підтримки відзначеної безліччю нагород дизайн-студії Weta Workshop, цей унікальний космічний компонент виготовлений із титану й надрукований у формі гнома Чомпскі, ігрової ікони Half-Life. Місія служить даниною поваги інновацій і творчості ґеймерів усього світу, а також спрямована на тестування і кваліфікацію нової технології 3D-друку, яка може бути використана для майбутніх компонентів космічних кораблів. 150-міліметровий гном буде закріплений на ступені ракети і згорить при вході в атмосферу Землі.

Rocket Labs