😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ґеймер довів NPC у Star Wars: Battlefront 2 до «нервового зриву»

У підсумку союзний дроїд перетворився на безжальну та безсмертну машину для вбивства.

battlefront-2

Ґеймер під ім’ям Scorpion5437 на Reddit поділився доволі незвичайним випадком, що трапився з ним під час гри в Star Wars: Battlefront 2. За його словами, він саме проходив кампанію, коли помітив протокольного дроїда, що стояв на місці. Взагалі, вони нікого не повинні чіпати, і в здебільшого являють собою елемент декору, якщо зустрічаються поза полем бою чи сюжетних сцен.

Цього разу все пішло якось не так… Ґеймер вирішив спробувати, що ж буде, якщо трохи в нього постріляти. Як і мало б бути, спочатку нічого це не давало. Машина ніяк не реагувала на зовнішні подразники, і просто витримувала всю стрілянину. Потім гравець вирішив вдарити його током, і продовжував постріли одночасно.

I’m playing campaign and a protocol droid got a gun after I shocked it and proceeded to eventually kill me. Glitches are weird but hilarious from r/StarWarsBattlefront

Саме в цей момент щось точно пішло не за планом. Несподівано в дроїда в руках нізвідки з’явилася зброя, і він почав безжально розстрілювати героя. Водночас, його самого вбити не вдалося — він спокійно переніс декілька пострілів у голову, підрив та удари. Хоч на запис це не потрапило, але головний герой програв поєдинок із дроїдом.

Користувачі Reddit вважають, що це могло б бути пасхалкою від розробників, проте є один нюанс. Коли дроїд починає стріляти, він використовує фрази ворожих NPC. Тобто, система почала сприймати його, як одного із солдатів супротивників, але його безсмертя, чомусь, не відібрала. Скоріш за все, гравцеві просто не пощастило «спіймати» доволі рідкісний баг.