😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ґеймер у грі посварився з 18-річним стримером, після чого приїхав до нього додому та застрелив його

Реальне вбивство за віртуальні чвари: заради помсти за ігрову сутичку молодий хлопець відправився майже за 3 тис кілометрів.

call-of-duty

На днях стало відомо про вбивство 18-річного стримера Метью Тейна, якого знають під нікнеймом mJapan. Його застрелив у своєму домі 23-річний ґеймер, дані якого правоохоронні органи не розповсюджують.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в цих двох спочатку стався конфлікт у грі. Після чвари матч закінчився та вони наче й розійшлися собі, але невідомий не забув образ. Він зібрався та поїхав за 2,7 тис кілометрів до Техасу, де й жив Метью.

Геймер поссорился со стримером в игре, а потом приехал к нему домой и застрелил его

Зловмисник підпалив біля дому стримера газовий балон, аби виманити його на вулицю. Після цього він застрелив його, та одразу поїхав додому в Каліфорнію. Поліція встановила особу злочинця та направила до нього загін спецназу. Проте під час затримання він встиг покінчити із собою.

Правоохоронці повідомляють, що вони знали один одного й до цього. mJapan зазвичай транслював ігри серії Call of Duty. Після смерті Метью його фанати створили віртуальний фонд для допомоги сім’ї вбитого хлопця. Їм вдалося зібрати понад 17 тис доларів.