😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ґеймери підрахували кількість вбивств, які здійснив Шепард з Mass Effect за всю трилогію

Правила дослідження прості — рахуються тільки обов’язкові для сюжету вбивства та здійснені особисто капітаном Шепардом.

Шепард

На Reddit розповіли про нове незвичайне дослідження, за допомогою якого вдалося встановити кількість вбивств, що обов’язково має здійснити кожен, хто бере на себе роль капітана Шепарда із Mass Effect. Таким чином організатори цього дійства вирішили відсвяткувати дев’яту річницю завершення трилогії, у березні 2012-го, а також очікуваний вихід Legendary Edition.

Фанати взялися повністю перепроходити всю трилогію, фіксуючи кожне здійснене вбивство. Для чистоти експерименту зараховувалися тільки ті випадки, коли Шепард вбиває власною зброєю. Тобто, випадки, типу обстрілів цілих орд ворогів із «Нормандії» до статистики не потрапили. Також обійшли підрахунок і випадки, коли Шепард досягав вбивств когось шляхом переконання.

Під час експерименту проходили автори тільки головну сюжетну лінію, яку пропустити неможливо. Довелося ще також пройти й чотири місії лояльності у Mass Effect 2, які також потрібно виконати обов’язково.

Гравці не давали своїм союзникам нікого вбивати, а всі місця, де бою можна уникнути — просто пробігали. Автори кажуть, що Mass Effect 3найбільше страждає від постійних та виснажливих боїв.

Весь процес документувався на відео. Отже, статистика виглядає наступним чином:

  • Mass Effect — 427 вбивств;
  • Mass Effect 2 — 837 вбивств;
  • Mass Effect 3 — 427 вбивств;
  • Уся трилогія — 1781 вбивств.

Також нагадаємо, що Mass Effect: Legendary Edition — це ремастер оригінальної трилогії для сучасних платформ, що має вийти 14 травня.