😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл натякнув на свою участь у новому секретному проєкті

Уважні користувачі завдяки нейромережам дізналися, що мова йде про «щось за Mass Effect». Кіноадаптація чи Кевілл з’явиться в новій грі?

Генрі Кевілл

На своїй сторінці в Instagram відомий актор Генрі Кевілл виклав нове фото, яке зацікавило чималу кількість фанатів. На ньому він сидить у гримерній, та читає кіпу паперів. До кадру потрапила тільки частина тексту, та й та знаходиться поза фокусом камери.

Проте, ентузіасти швиденько взялися за нейромережі, та змогли покращити якість потрібного фрагменту. Вдалося з’ясувати, що в руках у Кевілла — шматок статті з «Вікіпедії» про Mass Effect. Звичайно, будування теорій почалося моментально.

Сам Генрі каже, що це може бути «секретний проєкт, або ж просто папірець із випадковими словами». Проте, усі схиляються більше до першого варіанту. Питання тепер тільки в тому, про що саме йде мова.

Варіантів декілька: найпопулярнішими є участь актора або в кіноадаптації чи якось серіалу за грою, або ж його запросили зіграти когось прямо в новій частини серії. Зазвичай, кастинги акторів рівня Кевілла просто так не проходять, і відомі зарубіжні видання за лічені години про все дізнаються, але тут уже з’являється загадка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Henry Cavill (@henrycavill)