😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл оприлюднив фото своєї улюбленої локації для тренувань

Актор розповів про те, як він готується до ролі Ґеральта.

Відьмак

У Великобританії тривають зйомки другого сезону серіалу «Відьмак» для Netflix. Виконавець головної ролі Генрі Кевілл не закинув тренування між знімальними днями для підтримання фізичної форми відьмака.

Актор продемонстрував фото з цих самих тренувань на своїй сторінці в Instagram.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Witcher training focuses on three major aspects….speed, explosive power, and fitness. Which can hurt! I haven’t had the opportunity to run for miles up hill since Gibralter many years ago! But there is no better place to get back into that groove than the Lake District here at home in the UK. This place has just stormed into my top 3 favourite places in the world! Absolutely love it. #LakeDistrict #Witcher2

Допис, поширений Henry Cavill (@henrycavill)

Тренування для «Відьмака» засноване на трьох аспектах — швидкість, вибухова сила і фітнес. Це може бути непросто! У мене не було можливості бігати марафони в гору з часів Гібралтару багато років тому! Зате немає кращого місця, щоби прийти у форму, ніж у Лейк-Дистрикт будинку, у Великобританії. Це місце увірвалося в мій топ-3 улюблених локацій світу! Обожнюю.

Генрі Кевілл

У другому сезоні відьмак Ґеральт, який думає, що Йенніфер загинула, має привезти Цірі до Каер Морхену. Там Весемір почне тренувати княжну Ціріллу. Другий сезон вийде у 2021-му році на Netflix.