😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл описав свій «ґеймерський барліг»

Та розповів про свої улюблені відеоігри.

Генрі Кевілл

На сьогодні відомо, що Генрі Кевілл затятий гравець. Саме за допомогою серії відеоігор про Відьмака він готувався до зйомок в однойменному серіалі від Netflix. В інтерв’ю з Річардом Айзеном, яке має назву «Що знаходиться в ґеймерському барлозі Генрі Кевілла», актор описав його устаткування.

Я не маю «ґеймерського барлогу», зате у мене є маленький мювз будинок у Лондоні.  Мювз – це приміщення схоже на стару конюшню, яке з роками перетворили на будинок. Він невеликий. Тож мій комп’ютер знаходиться у дуже маленькій житловій кімнаті в самому кінці. Ось і все, нічого особливого.

Описав місце для відпочинку Генрі.

Це може дещо спантеличити, адже Кевілл зірка Голівуду з достатніми статками для встановлення хоч шести моніторів, обвішати ввесь будинок LED-освітленням і все в такому дусі. Мінімалістичний дизайн говорить про його бажання просто пограти, а не заморочуватися щодо умов.

Далі у відеоролику Кевіл розповідає, що грає в ігри тільки на ПК і він великий фанат серії Total War. Окрім того, актору довподоби World of Warcraft та Overwatch. Що стосується про-гравців – він їх майже ніколи не дивиться.

У ці дні я ледве встигаю пограти самостійно, тож якщо б ще дивився про-гравців – втрачав би час для ігор.

Генрі Кевілл.