Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл запропонував свою допомогу в якості відьмака в боротьбі з гігантським павуком

Павук, до речі, справжній, і заліз прямо додому до відомого в мережі художника Bosslogic, а Кевіл натякнув на те, що йому потрібно «кинути монету».

Відьмак

Відомий онлайн-художник Bosslogic оприлюднив на своїй сторінці в Instagram новий пост. Тут варто зазначити, що сам він родом з Австралії, а місцева фауна відома своїм різноманіттям доволі лячних для нас створінь. Так-от додому до художника, власне, саме таке й залізло — він оприлюднив знімок, на якому під стелею сидить прямо-таки велетенський павук. Його він підписав «Передаємо привіт з Австралії».

Автор пізніше додатково акцентував увагу на тому, що знімок справжній. Ніхто його не редагував, як це може здатися, а до нього і справді завітав от такий «гість».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Bosslogic (@bosslogic)

Оскільки художника знає чимало відомих особистостей, то не дивно, що від реакції на пост не втримався й Генрі Кевілл. Він написав лише одну фразу — «Підкинь мені монету». Це пряме посилання до серіалу «Відьмак» від Netflix, у якому актор грає головну роль Ґеральта з Рівії. Натякає він на пісню Любистока «Toss a coin to your witcher», яка стала по-справжньому вірусною.

«Ведьмаку заплатите чеканной монетой»: Генри Кавилл предложил помощь в устранении гигантского паука | Канобу - Изображение 1