😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл знову стане Суперменом!

Більш того, мова йде одразу про три майбутні картини. Угоди вже підписали!

Супермен

Генрі Кевілл підписав угоду з компанією Warner Bros. Мова йде про участь у ролі Супермена в майбутніх фільмах. За даними видання POP Times UK, щонайменше одна з цих картин має стати сольним проєктом героя. Проте, інформації про сюжет поки немає ніякої.

Також Кевілл має з’явитися у своїй ролі у фільмі «Чорний Адам» із Двейном Джонсоном. Так DC планує розширювати свій кіновсесвіт. Насправді, нічого дивного, адже Чорний Адам має пряме відношення до Шазама, а в однойменному фільмі про супергероя натякали на появу Супермена, тому він має бути і в проєкті про самого Адама.

Зараз ніяких подробиць угоди не розкривається. Проте, не варто чекати на заяви про це в найближчий час. До 2021-го року актор буде зайнятий на зйомках другого сезону «Відьмака» від Netflix. Нагадаємо, що його випуск відклали через коронавірус. А якщо якимось дивом ви ще не бачили перший сезон, то чому б не переглянути його з професійним українським озвученням, у гарній якості та ще й безкоштовно? Зробити це можна на сайті UAKino, де ви також знайдете ще цілу купу фільмів та серіалів на українській мові, як нових, так і культових!