😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Голова ігрового відділення Sony висловився щодо ціни на PS5

Однак з'явилося ще більше питань...

Нещодавно пройшла презентація футуристичної консолі нового покоління — PlayStation 5 і ритейлери вже загнули ціну за передзамовлення в 700 баксів (18,7 тис грн). Така ціна виявилася занадто великою, навіть для західних консольщиків. Тому бос компанії PlayStation Джим Раян вирішив усе розкласти по поличкам під час нового інтерв’ю до BBC. Однак, з’явилося лише більше питань…

Раян точну ціну так і не назвав, але зауважив, що консоль буде все ж дещо дорогою. За його словами, Sony менш зосереджена на вартості, а більше на «правильному визначенні рівня вартості». Що саме це означає — загадка навіть для Рідлера. Схоже PlayStation 5 навряд чи коштуватиме 18 тисяч, однак схоже й надто дешевої консолі чекати не варто.

«І я підкреслюю цінність, а не вартість.»

Джим Раян

Sony не готова говорити про ціну, можливо, вони чекають поки Microsoft зроблять перший крок. Або, може, це просто крутий маркетинговий хід. На жаль, зараз ми можемо лише міркувати.

Загалом в інтернеті вважають, що консоль коштуватиме приблизно 500 доларів (13,3 тис грн), і немає потреби стягувати з геймерів понад 600 доларів (16 тис грн) за PS5. Це підкріплюється поганим досвідом Sony, коли вони загнули ціну на PS3, і в результаті визнали, що це була велика помилка.

Планується, що PlayStation 5 з’явиться на поличках на прикінці року.