Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Голова Xbox пояснив, навіщо Microsoft купила Bethesda

Які цілі переслідувала компанія укладанням цієї угоди?

Xbox

Учора пройшов круглий стіл між Bethesda та Microsoft. Там голова Xbox Філ Спенсер прокоментував купівлю ігрової компанії. Звичайно, як і підозрювали всі, хто слідкував за ситуацією, здебільшого це було зроблено заради ексклюзивів для платформ з Xbox Games Pass.

Якщо ви користувач Xbox, то я хочу, щоби ви знали, що вся суть покупки полягала в тому, щоби дати вам чудові ексклюзивні ігри, які з’являться на платформах, де існує Game Pass. Це наша мета, це корінь партнерства, яке ми будуємо.

Філ Спенсер

Водночас він зазначив, що деякі ігри студії Bethesda й далі виходитимуть і на інших платформах. Першочергово це стосується Deathloop та Ghostwire: Tokyo, які спочатку мають вийти на PlayStation через уже укладені раніше угоди.

Очевидно, я не можу сидіти тут і говорити, що кожна гра Bethesda буде ексклюзивом. Ми всі знаємо, що це не так. Є контрактні зобов’язання, які ми збираємося виконати, як ми завжди робимо в інших випадках. Ще є ігри, які вийшли на інших платформах, і ми збираємося їх підтримувати. Є спільноти гравців, ми любимо їх і продовжимо з ними працювати.

Філ Спенсер

Чи вийдуть тепер The Elder Scrolls 6 и Starfield на PS5 — невідомо. Залишається тільки чекати на офіційні анонси.