Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Голові розробки Spider-Man почали надходити погрози

Усе через зміну зовнішності Пітера Паркера в грі.

Spider man

Креативний директор студії Insomniac Games Браян Інтігар оприлюднив у Twitter новий пост. У ньому він розповів, що після того, як стало відомо про зміну обличчя Пітера Паркера в перевиданні Spider-Man на PS5, йому почали надходити погрози.

Нашим фанатам Людини-павука: я ціную вашу зацікавленість, але відправляти мені листи з погрозами на кшталт: «Ми вистежимо і знайдемо тебе! Виправ це негайно!» — не круто. З огляду на те, що зараз відбувається у світі, давайте будемо силами добра й буде ставитися один до одного з повагою. Дякую.

У коментарях його встигли підтримати Корі Барлоґ із Santa Monica та Ніл Дракманн з Naughty Dog. Почалося все це з того, що 30 вересня Insomniac Games оприлюднила подробиці та ґеймплей перевидання оригінальної Spider-Man на PS5. Там з’явиться трасування променів, 60 кадрів на секунди та костюм із фільму «Нова Людина-павук» з Ендрю Ґарфілдом.

Проте, розробникам довелося замінити обличчя Пітера Паркера. Справа в тому, що пропорції обличчя актора Юрія Ловенталя, з якого робили захват рухів, дуже відрізнялися від початкової моделі. Для покращення анімації рухів модель обличчя взяли з іншої людини. Перевидання вийде 19 листопада на PS5.