😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гра Crysis Remastered отримала дату виходу

Також з’явився новий тизер із порівнянням графіки з оригіналом, і неочікувані новини про ексклюзивність гри у Epic Games Store.

crysis-remastered

Нагадаємо, що ремастер Crysis вийшов на Nintendo Switch ще 23-го липня цього року. Розробники збиралися випустити проєкт доволі швидко й на інших платформах, але тоді до мережі потраив ґеймплей з PC, і графіку в ньому сильно розкритикували. Після цього гру перенесли на невизначений час.

Тепер стало відомо, що на PC, PS4 та Xbox One Crysis Remastered вийде 18-го вересня цього року. Водночас Crytek оголосила, що на деякий час на комп’ютерах гра буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store.

Crytek розробляла Crysis Remastered разом із Saber Interactive, яка також займалася портом «Відьмака 3» на Nintendo Switch. Студії також додали в гру трасування променів та можливість збільшити роздільну здатність до 8К, а також об’ємний туман, темпоральне згладжування та HD-текстури.

Трасування променів в Crysis Remastered буде працювати на основі пропрієтарного програмного рішення Crytek. На PC в грі також будуть підтримуватися ефекти рейтрейсинга, що забезпечуються розширенням NVIDIA Vulkan Ray, і згладжування через DLSS.

Нагадаємо, що оригінальна гра Crysis вийшла у 2007-му році.