Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гру The Sinking City від українських розробників зламав та виклав у Steam видавець, з яким вони співпрацювали

Фактично, перед нами унікальний приклад піратства, коли гру ламають, аби продавати офіційно на Steam.

The Sinking City

Як ми писали раніше, українська студія Frogwares офіційно звернулася до фанатів її гри The Sinking City, аби вони не купували тайтл у Steam, де він нещодавно з’явився. Справа в тому, що та версія потрапила на віртуальні полиці магазину без дозволу розробників.

За заявою авторів, видавець Nacon, з яким вони співпрацювали, без дозволу відправив тайтл до Steam. Тепер студія виклала відео та пост, у яких пояснила, що видавець просто порушив закон, зламав гру та розповсюдив, фактично, піратську версію. Тобто, у нас виходить видавець-пірат, що вирішив продовжувати заробляти на цьому тайтлі за будь-яку ціну.

Frogwares каже, що Nacon купила гру в сайта-партнера студії Gamesplanet. Після цього вона зламала проєкт, використавши ключ системи шифрування Epic Games, прибрала всі логотипи та підписи Gamesplanet, змінивши їх на свої, та відправила на продаж. Як доказ розробники показали, що в коді гри залишилися унікальні згадування Gamesplanet.

Українські розробники додали, що видавець ще і прибрав рекламу інших тайтлів їхньої студії з головного меню. Крім цього Nacon зламала і Deluxe-видання проєкту, у якому міститься додатковий контент, що взагалі ніколи не фігурував в угодах між студією та видавцем.

Між Frogwares та Nacon й без того вже йдуть судові тяжби. Тепер усі знайдені розробниками докази такого піратства будуть представлені на новому засіданні в Парижі.