Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

GTA V та купа негативних відгуків через роздачу в Epic Games Store

«Я пограв усього тиждень, а тепер гра безкоштовна в Epic, ну таке».

Нещодавно Epic Games Store вирішила порадувати своїх користувачів та запустила безкоштовну роздачу Grand Theft Auto: V. Звичайно, що більшість зустріла такий подарунок із радістю, тим паче, гра йде ще з цифровими бонусами, але знайшлися й ті, кому стало прикро через це.

Деякі прихильники гри відчули себе обдуреними через те, що вони придбали гру в той час, коли зараз вона стала безкоштовною. Наразі в Steam почали з’являтися сотні негативних відгуків із доволі схожим між собою текстом. Ось декілька уривків зі сторінки Grand Theft Auto: V у Steam:

Відчуваю себе обдуреним. Це моє найдорожче придбання в житті, а тепер гра безкоштовна. Як же боляче. Я збирав гроші три місяці й пограв усього 12 днів, а тепер її роздають просто так. Треба попереджати за місяць, що гра за 2К буде безкоштовною.

Тепер вона безкоштовна та й ще з преміум-колекцією… Поверніть мої кошти!

І навіщо я витратив 100 лір?

Я ідіот…

Я пограв усього тиждень, а тепер гра безкоштовна в Epic, ну таке

Варто зазначити, що така купа негативних відгуків не вплинула на загальний рейтинг гри. Наприклад, 15 травня в перший день акції від Epic Games Store з’явилося 460 коментарів від незадоволених користувачів проти понад трьох тисяч задоволених відгуків.

У свою чергу нагадаємо, що акція від Epic Games Store триває до 21 травня.