😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Half-Life: актор озвучування розповів про особливості створення G-Man

«Я знаю про нього і його історію більше, ніж будь-коли зможу розповісти.»

G Man

У віртуальних світах мало створити історію та зробити 3D модель персонажа, аби зачепити та зацікавити гравця. Фанатом серії стаєш лише тоді, коли побачив та відчув на собі всі маленькі, але важливі деталі гри, як, наприклад, голос головного героя або антагоніста.

Нещодавно для порталу PC Gamer Майк Шапіро, актор озвучування серій ігор Half-Life, дав велике інтерв’ю, у якому поділився цікавими фактами створення відомих персонажів із франшизи. Варто зазначити, що свій голос Майк подарував одразу двум героям серії: Барні Калхун та G-Man. Останній є досить цікавим персонажем, про якого мало що відомо. Ось як описав роботу на студії Майк Шапіро:

Коли ви записуєте закадровий голос, вам доводиться суворо дотримуватися сценарію так, як він написаний. Потім вас запитують, чи може персонаж вимовити репліку якось інакше, або, можливо, ми хочемо спробувати що-небудь ще. Іноді їм подобається те, що ми записали, але потім я питаю, чи можна зробити ще один дубль.

G-Man відрізняється від інших персонажей специфічною манерою мови. Ось як пояснює це актор озвучування:

Вони дали мені трохи інформації про передісторію Барні і G-Man. Ще менше про прибульців. Здається, вони просто показали мені фотографію й запитали: «Як ви думаєте, як каже Ніхілант?» Потім у якийсь момент я подумав, що мова G-Man може звучати приблизно так — з паузами й уривчасто. Й ось чим це закінчилося.

За словами Майка Шапіро, мова G-Man досить непогано поєднується з його роллю маніпулятора. Актор також зізнається, що знає набагато більше про персонажа ніж може розповісти.

Я знаю про нього і його історії набагато більше, ніж будь-коли зможу розповісти. Якщо ви грали в ігри Half-Life, то зрозумієте, що я маю на увазі, коли кажу: я знаю й те, що було раніше, і те, що ще попереду. G-Man не підвладний часу. У Twitter моє місце розташування зазначено як «всередині часу». Ось звідки, я думаю, він бере свій початок. Він не керується годинами на чиєму-небудь зап’ясті.

Також, Майк Шапіро не забув приділити трохи часу й іншому персонажу, якому подарував свій голос. Власне ось як ставиться до нього актор:

Я дуже ніжно ставлюся до Барні. Його не можна вбити. Він завжди повертається в тій чи іншій формі. І він ніколи не дістає тобі пива, яке продовжує обіцяти. Барні завжди близький до того, щоб у нього все вийшло, але він трохи не справляється. Однак він завжди прикриє вашу спину, і ви ні на секунду в цьому не сумніваєтеся.