Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Half-Life: Alyx: перша оцінка гри від журналу EDGE

Також новий постер та огляд VR-продовження франшизи від Valve.

Half-Life Alyx

До мережі потрапили фрагменти та обложка британського ігрового журналу EDGE, на якій красується Алікс Венс із шутеру Half-Life: Alyx. Серед злитих сторінок можна побачити першу оцінку гри — 9\10.

На сторінці журналу описується, що кожна з частин гри всесвіту Half-Life мала свій знаковий пристрій або ж зброю. Такими вже були граві-пушка, лом та портальна пушка з Portal. У Half-Life: Alyx гравці будуть використовувати граві-рукавички.

Як зазначає автор тексту, спочатку вони будуть здаватися слабшою версією граві-пушки. Він навіть намагався за допомогою «рукавичок» створити собі сходи, аби втекти з рівню, але після невдалих спроб, він почав використовувати їх за призначенням.

Видання EDGE зазначає, що в Half-Life: Alyx багато цікавих фізичних особливостей. Гравець зможе відчути, як відкриває двері, пересуває тіло ворога та робить собі укол, аби відновити здоров’я. Цікавим фактом є те, що зброю необхідно заряджати вручну. Наприклад, у дробовик ви спочатку маєте вставити патрони один за одним, а щоби зробити постріл із пістолету, вам необхідно пересмикнути затвор.

Як зазначає автор тексту, екшн гри значно відрізняється від минулих частин Half-Life, бо укриття тепер стали важливим аспектом ґеймплею, але це все ще старий добрий Half-Life. Хедкраби, ящики з патронами та червоні бочки, які так приємно розносять усе навколо.

Нових ворогів у Half-Life: Alyx показують гравцеві раніше, ніж йому доведеться з ними боротися, аби він міг їх досконально вивчити. Ще до того, як хедкраби почнуть стрибати вам на обличчя, ви вже будете вміти стріляти в них у польоті або ж ухилятися від цих «стрибунів».

Журнал EDGE зазначає, що технологія VR ідеально підходить для жанру жахів, тож Half-Life: Alyx також дійсно пропонує горрор-елементи. Декілька локацій із гри автор тексту назвав «наступним Рейвенхольмом». Сюжет нової частини Half-Life розкривається поступово, як і раніше. Приблизно кожні 30 хвилин гравцеві надають нові деталі історії, аби він міг поринути в неї з головою.

Half-Life: Alyx має вийти вже 23 березня.