😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Халява для вашого PC: набір нових безкоштовних ігор у Steam

Заходимо, обираємо та забираємо!

Steam

У магазині Steam вийшли одразу декілька цікавих безкоштовних проєктів. Цього разу пропонуємо вам шість ігор, які ви можете отримати, не витративши ні копійки. Там є тайтл, схожий на Spore, якщо вас раптом цікавить такий жанр.

Bow to Blood: Last Captain Standing — екшн з елементами «рогалику», де гравцеві належить керувати дирижаблем у смертельному реаліті-шоу. Доведеться стріляти самому, керувати командою, відбиватися від ворогів і шукати скарби. Сторінка в Steam.

Viewergames Arcade — цей проєкт є цілим набором міні-ігор, спеціально створеним для стрімерів Twitch. Якщо запустити будь-яку з них, то глядачі зможуть приєднатися до гри, після чого почнуться справжні веселощі. Проєкт підтримує Twitch Bits і деякі інші можливості. Гра поки що знаходиться в ранньому доступі. Сторінка в Steam.

Runes of Mystery — розрахована на багато користувачів гра з купою можливостей. У ній є кастомізація персонажів, більше чотирьох тисяч завдань і вісім класів. Також можна побудувати й обставити власний будинок. Сторінка в Steam.

Disc Space — мила, розрахована на багато користувачів гра, де треба буде грати у фрісбі. Доступні варіанти 3 на 3, 4 на 4, 5 на 5 гравців, також можна змагатися не тільки з друзями, але і з комп’ютером. Є можливість вибирати спеціалізацію, відповідну стилю гри. Сторінка в Steam.

Quiet Godo — цікава фізична головоломка, де потрібно стежити за рівнем шуму й шукати ключі в будинку. Якщо дуже шуміти, то за вами прийде Ґодо. Сторінка в Steam.

Evolution — ця гра чимось схожа на перші рівні Spore. У ній потрібно плавати, полювати на дрібну живність і прокачувати свої можливості, стаючи все сильніше. Також у грі є головоломки. Сторінка в Steam.