😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява для ваших PC: Steam роздає одразу шість ігор

Файтинги, стратегії, платформери та навіть горрор-симулятор «кота з моторошним минулим», якому доведеться вести себе як справжній секретний агент.

Steam

У магазині Steam почалася нова роздача ігор. Наразі вийшло шість безкоштовних тайтлів, які ви можете просто зараз додати до своєї бібліотеки, не витративши ні копійки.

Etched Memories — гра представляє собою доволі дивний симбіоз. Тут вам симулятор кота на ім’я Бісквіт, і начебто це кумедно та весело мало б бути… Проте, тут одночасно ще й сюжетний горрор, і вам у ролі чотирилапого майстра на всі руки доведеться досліджувати моторошний ліс, у якому ви опинилися. Котик, до речі, володіє всіма навичками секретного агента чи злочинця, і він має вирішити всі загадки на шляху, аби дізнатися про якесь «моторошне минуле».

The Legend of Karl — це фентезійний платформер-файтинг. Під час бою ви можете використовувати різноманітну зброю — від мечей та пістолетів до магічний вогняних кулаків.

Super Raft Boat — це rogue-like проєкт, у якому вам доведеться захищати свій маленький пліт від ворогів. Водночас, ви можете покращувати свій транспортний засіб, збільшувати його і т.д.

BATTLESHIP APOLLO — це двомірна космічна стратегія, у якій вам доведеться взяти на себе керування чималеньким космічним кораблем. Ви можете модифікувати його, розширювати, наймати екіпаж і т.д.

INFINITE VERSUS — це бета-версія нового файтингу. Фактично, здебільшого тут усе так само, як і в інших іграх. Із нових можливостей — додатковий бар, що дозволяє телепортуватися та ховатися чи активувати лють.

Sporadic Spire — гра у відомому жанрі Tower defense. Від інших його відрізняє генератор карт, які створюються автоматично.