😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява для ваших PC: у Steam з’явилося одразу 11 нових безкоштовних ігор

Серед них є й ті, що раніше вимагали фінансових вкладень, але тепер перетворилися на атракціон халяви!

Steam

На майданчику Steam з’явилося одразу декілька безкоштовних проєктів, які кожен із вас може забирати собі просто зараз. Серед них є й ті, що раніше коштували грошей, але тепер вони розповсюджуються на безкоштовній основі.

Що ж нам пропонують?

Nystagmus — горрор від першої особи про інженера, який відправляється на загадковий острів у пошуках зниклої коханої. Сторінка в Steam.

Zordi Mi le — гра у відкритому світі, де вам належить подорожувати по світах. При цьому в кожному новому місці вас чекає новий режим: шутер, симулятор водіння й так далі. Сторінка в Steam.

The Rooster’s Chess — це варіація класичних шахів, тільки замість фігур представлені живі істоти. Сторінка в Steam.

Ball at Work — двомірний платформер, де вам належить довести кулю до фінішу по офісним приміщенням. Сторінка в Steam.

The Beast of Stormy Forest — детективна VR-гра, у якій потрібно шукати докази, щоби вибратися з заблокованих кімнат. Сторінка в Steam.

All Over — ізометрична мальована Action RPG з загадками, можливостями прокачування й босами. Сторінка в Steam.

Bodyless — зазначена нагородами сюрреалістична VR-подорож по світах, заснованим на дитячих спогадах тайванського режисера під час періоду воєнного стану в 1970-х роках. Гравець стає примарою померлого політв’язня і вирушає у свою подорож, щоби знайти дорогу додому. Сторінка в Steam.

Sunshine Manor Prologue — безкоштовний пролог двомірного горрору про пригоди дівчини на ім’я Ада. Вона відправляється в містичний замок, де зустрічає привидів, демонів і інших паранормальних істот. Сторінка в Steam.

Fashion Show Makeover Mega Pack — гра, у якій можна наряджати героїнь у різний модний одяг. Усього доступно 3 200 предметів. Сторінка в Steam.

Curse of the Great Forest — у цій грі вам потрібно захищати будинок від зомбі, демонів, відьом та іншої нечисті. Сторінка в Steam.

My Neighborhood Arcade — набір із казуальних міні-ігор і аркад, у які можна битися з друзями за одним екраном. Сторінка в Steam.