Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява на вихідних для ваших телефонів! Ігри та додатки чекають на вас

Не забуваємо, що роздачі обмежені в часі, тож варто поквапитися, якщо вам щось із цього сподобалося!

Android

Google Play продовжує роздавати свої додатки. Цього разу пропозицій не так уже й багато — тільки три гри та дві програми. Проте, головне ж не кількість, а якість та смак. Навіть серед них зможе знайтись щось саме для вас! Не проґавте шанс урвати щось із цього безкоштовно!

Ігри:

  • Live or Die: Zombie Survival Pro — пригодницька гра про виживання. Зрозуміло, без зомбі не обійшлося. (Посилання для завантаження)
  • Frontier Wars: Defense Heroes — Tactical TD Game — тактична стратегія для мобільних телефонів. Графіка мальована, ігровий процес — звичний. (Посилання ля завантаження)
  • Superhero Fruit 2 Premium: Robot Fighting — екшн для девайсів на Android. Навмисно придуркувата стилістика одночасно нагадує і японські мультики, і, вибачте, Біонікл від LEGO. (Посилання для завантаження)

Програми:

  • Reading Raven: Learn to read phonics adventures — додатки для самих маленьких. Допомагає навчитися читати англійською. (Посилання для завантаження)
  • ProGo App — Productive goals — додаток-планувальник. Дозволяє побудувати цілі на місяць, рік або день. Ну і відслідковувати прогрес. (Посилання для завантаження)