😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Халява» стала складнішою: Epic Games Store вводить вимоги для отримання безкоштовних ігор

Платити все ще не треба, але доведеться витратити трохи часу…

Epic Games Store вводить нові правила для тих, хто бажає отримувати безкоштовні ігри від сервісу. Як ми вже знаємо, щотижня платформа роздає одну чи декілька ігор абсолютно безкоштовно, що неабияк приваблює багатьох користувачів. Раніше для того, аби щось отримати, достатньо було простої реєстрації, і можна забирати свою «нагороду». Тепер усе стало не так уже й «доступно».

Починаючи з 28-го квітня й до 21-го травня компанія вимагатиме підключити двофакторну аутентифікацію. Якщо ж користувач таку не підключив, то при спробі забрати безкоштовну гру в нього випливатиме сповіщення з просьбою захистити свій акаунт. Так компанія намагається стимулювати користувачів краще піклуватися про безпеку своїх даних.

Увімкнути двофакторну аутентифікацію можна в налаштуваннях вашого облікового запису. Перейдіть до вкладки «Пароль та безпека», і знайдете там усе необхідне. Там вам відправлять на електронну пошту або на номер мобільного телефону повідомлення з кодом безпеки, який потрібен для підтвердження. Також ви можете завантажити на свій телефон додаток-аутентифікатор.

До речі, нагадаємо, що до 4-го травня ви можете абсолютно безкоштовно отримати Total War: SHOGUN 2.