Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява від Epic Games Store: просто зараз ви можете забрати атмосферну гру про космічні подорожі та баталії

Далі більше – скоро магазин подарує  Star Wars: Battlefront 2 з усіма доповненнями та косметичними додатками!

Epic-games-store

У Epic Games Store відучора почалася роздача нової безкоштовної гри. Цього разу ґеймерам пропонують забрати на свої комп’ютери Crying Suns. Це науково-фантастичний «роглайт», у якому ґеймери мають стати адміралом космічного флоту, аби дослідити загиблу імперію.

Розробники кажуть, що надихалися при створенні свого тайтлу такими творами, як «Дюна», «Заснування» та «Зоряний крейсер «Галактика». Гра пропонує великий світ у процедурно генерованому всесвіті, де може трапитися більше 300 можливих сюжетних подій. До того ж сама історія містить чимало глибокого змісту та драматизму.

Після 700 років миру і процвітання Галактична імперія раптом розвалилася на шматки. ОМНІ – богоподібні машини, які робили все за своїх господарів, – з незрозумілих причин раптом відключилися. Люди, які давно розучилися виживати самостійно, виявилися на межі вимирання. Десь в далекому куточку галактики є Геєнна: маленька, покрита льодом планета з абсолютно секретним комплексом. Ця прихована в камені фабрика – вершина технічного прогресу Імперії і остання надія людства.

Опис гри в EGS

Разом із початком цієї роздача, нам відкрилася і гра, яку роздаватимуть наступного тижня. Виявилося, «Епіки» збираються неабияк порадувати фанатів «Зоряних війн», оскільки планують безкоштовно віддати Star Wars: Battlefront 2 Celebration Edition.

Ця версія включає в себе усі доповнення, що вийшли раніше, а також ще й косметичні предмети зверху. Гру можна буде забрати з 14 січня (коли й закінчиться роздача Crying Suns) до 21 січня.