😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява від Steam: одразу декілька безкоштовних тайтлів для вашого PC

Серед ігор у роздачі є навіть тайтл, схожий на Portal.

Steam

Не тільки Epic Games Store може радувати своїх користувачів безкоштовними іграм. У Steam також бувають непогані роздачі, проте їх трохи складніше знайти. Ми вирішили в цьому вам допомогти. У цій підбірці є різні за жанрами тайтли: від пригод до шутерів, тож кожен зможе знайти для себе щось цікаве.

Alien Arena: Warriors Of Mars — це динамічний шутер від першої особи з купою ворогів, зброї та модифікацій. Боротися можна з усіма формами життя Червоної планети.

Lost Robot — це пригодницький рольовий тайтл від третьої особи. Сюжет розповідає про маленького робота з мечем, якому доведеться пробитися через натовпи ворогів, аби знайти бажані відповіді на наявні питання.

Tomorrow — це пригода від першої особи, у якій ґеймеру потрібно звільнити свого кролика з рук художника, який викрав його й заховав у покинутій станції метро.

Knights of Riddle — це фентезійна пригода з яскравими героями і привабливою графікою. У ній також є можливість прокачки.

Harmony – Це головоломка, у якій для проходження рівня потрібно буде розібратися з усіма нюансами гравітації на кожному рівні. Вона доволі сильно нагадує Portal своїм ігровим процесом.

Harmony