😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява від Steam: забирайте безкоштовно одразу вісім ігор!

Тут навіть є одразу три тайтли в стилі кіберпанку.

Steam

Магазин Steam доволі часто пропонує своїм користувачам нові безкоштовні ігри. Їх доволі багато, але не про всі з них хочеться згадувати. Зібрали для вас кращі пропозиції, що діють у магазині на даний момент.

Stories of Liane — це сюжетний симулятор ходіння по доволі незвичайним пейзажам. Вам потрібно буде стати детективом, який хоче дізнатися правду в справі про падіння космічного корабля на невідомій планеті.

I Am Robot — це екшн про андроїда на ім’я Несса. Вона є прототипом робота в людській подобі, що несподівано прокидається та полишає місце свого перебування, пробиваючи собі шлях мечем.

Wild Dose: First Session — це пригода від першої особи, де вам доведеться взяти на себе роль борця із системою, що доволі часто бавиться з кібернаркотиками. У деякий момент часу він починає плутати реальний світ із віртуальним.

Wonhon — це пролог паранормального стелс-екшна про помсту. Події розгортаються в альтернативній Кореї 1920-их років. Головна героїня загинула разом із родиною під час нападу на її поселення. Вона зустрічає бога смерті, та укладає з ним угоду. Він дає їй надприродні здібності, типу перетворення на привида та вселятися в живих істот.

Retention: A Love Story — платформер з елементами пазлу в доволі незвичайному стилі, де гравцям доведеться вивчати спогади дівчини на ім’я Емі, а виглядати це буде іноді доволі дивно.

Puzlkind — Багатокористувацький класичний пазл, де можна разом із друзями збирати головоломки та спілкуватися.

Introvert: A Teenager Simulator — доволі дивний та простий симулятор підлітка, де головному героєві потрібно виконати доволі жорсткі умови — знайти за п’ять днів друзів, інакше він відправиться до школи зі зброєю.

Master of Wills — стратегічна карткова гра. Ґеймери відправляться у світ кіберпанку, виберуть фракцію, яка підходить під їхній стиль гри. Цей вибір дає спеціальні карти фракції, але основне протистояння відбуватиметься за допомогою основних карт у стилі «перетягування канату».

Locomancer — VR-тайтл у дитячому стилі, де користувачі можуть створювати власні потяги та керувати ними в якості машиніста.