😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Хаяо Міядзакі створює новий мультфільм

Відомий японський режисер повернувся, бо стало сумно на пенсії.

Ще у 2013 році відомий японський режисер Хаяо Міядзакі повідомив, що завершує кар’єру та вирушає на пенсію відпочивати, але у 2018 році все ж таки повернувся аби створити останній мультфільм під назвою «Як поживаєте?». Нещодавно в Горо Міядзакі, сина Хаяо, відбулася прем’єра проєкту «Ая та відьма». З цього приводу Горо дав інтерв’ю, у якому розповів, що батько засумував на пенсії та знову почав творити.

Хаяо Міядзакі не міг лишатися відлученим від справ так довго. Йому необхідно було творити щось, щоби жити. Тому спершу він почав робити короткометражку для музею Ghibli, а потім і повнометражний проект. Дружина Хаяо Міядзакі, моя мама, казала йому: «Я хочу, щоби ти пішов на пенсію з легкістю й насолодився залишком свого життя». Але в підсумку вона змирилася з тим фактом, що він ніколи не перестане творити

Нагадаємо, що новий мультфільм Міядзакі стане його подарунком онукові. Відомо, що картина вийде не менше ніж через два роки, так як одна хвилина хронометражу займає в аніматорів місяць роботи.