😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

HBO Max замовив серіал, який стане спін-оффом «Загону самогубців»

У головній ролі буде Джон Сіна, а Джеймс Ґанн власноруч напише сценарій та зніме декілька серій.

Джон Сина

Онлайн-кінотеатр HBO Max замовив шоу під назвою Peacemaker («Миротворець»). Він має стати спін-оффом «Загону самогубців» Джеймса Ґанна, і посвятять його персонажу Джона Сіни. Сюжет поки в секреті, але скоріш за все мова піде про передісторію героя Миротворець.

Фактично його можна назвати «радикальним пацифістом». Він готовий на все заради миру, не цураючись декількох куль у тілі злочинців. Він і має з’явитися в «Загоні самогубців» за версією Джеймса Ґанна. До речі, фільм має вийти в серпні 2021-го року.

Джон Сіна має повернутися в серіалі до своєї ролі з фільму. Джеймс Ґанн напише сценарій до шоу, а також власноруч зніме пілотний випуск, та ще парочку серій. Усього в першому сезоні планується вісім епізодів, а виробництво почнуть у перші місяці наступного року.

«Миротворець» — це можливість розповісти про проблеми сучасного світу через цього супергероя/суперлиходія/найбільшого мудака на світі.

Я дуже радий, що зможу розвинути ідеї «Загону самогубців» і перенести цього персонажа з кіновсесвіту в окремий серіал. А шанс знову попрацювати з Джоном і моїми друзями з Warner Bros. — це лише вишенька на торті.

Джеймс Ґанн