😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Хідео Коджіма хоче створити горор

«Ви не просто впісяєтеся, а вкакаєтеся», — заявив ґеймдизайнер.

Хідео Коджіма

Хідео Коджіма в рамках BAFTA Games Awards 2020 дав інтерв’ю організаторам заходу, на якому він, між іншим, отримав найвищу нагороду — Fellowship Awards. Ґеймдизайнер згадав про свої перші ігри та про вплив кіно на його життя, а також на підхід до роботи загалом. Окрім того, Коджіма розповів про Silent Hills і P.T. На його думку, на успіх останнього вплинули «заборонені прийоми» його маркетингу.

P.T. була таємничою грою, розроблена загадковою студією без будь-яких анонсів і попередньої інформації — вона використовувала «заборонені прийоми» для посилення страху. Це була разова річ, тому ми більше не зможемо використовувати подібний метод.

Хідео Коджіма

Хоча Silent Hills і скасували, ґеймдизайнер заявив про бажання зробити ще один горор, для якого в нього вже навіть є ідеї. За його словами, нова гра заставить гравців «не просто впісятися, а вкакатися».

P.T. так і залишився експериментом, але я хотів би коли-небудь зробити ще одну гру в жанрі горора. Щось таке, що абсолютно по-новому зможе налякати гравців. Ви не просто впісяєтеся, а вкакаєтеся. У мене вже є деякі ідеї.

Хідео Коджіма

Коджіма говорить, що оскільки його дуже легко налякати, він зможе створити щось по-справжньому страшне. Щось страшніше, ніж могли б інші люди.