😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Хоакін Фенікс врятував корову та теля зі скотобійні

Актор навіть дав кожній із «тваринок» ім’я.

На церемонії вручення нагород «Оскар» Хоакін Фенікс приділив час проблемам екології та захисту прав тварин. Майже одразу після вечірки актор поїхав до скотобійні Manning Beef у Лос-Анджелесі, де врятував корову та теля.

Цікаво, що ще до приїзду Хоакіна Фенікса фермери встигли висловити обурення через його промову. На їхню думку, актор мав спочатку приїхати на ферму, аби переконатися, що тварини перебувають у належних умовах. Можливо, що така реакція фермерів і вплинула на рішення Хоакіна Фенікса, який таки завітав до них.

Наразі мережою вже шириться відео на якому актор спілкується з Ентоні Ді Марієй, головою ферми Manning Beef, щодо обробки м’яса. Діалог закінчується тим, що Хоакін Фенікс рятує корову та теля зі скотобійні та дає їм імена Воля та Індиго. Варто зазначити, що «маленьку тваринку» він виніс на руках.

Перед від’їздом актор висловив подяку голові ферми за шанс врятувати Волю та Індиго він жахливого кінцю. Також, Хоакін Фенікс зазначив, що має намір продовжувати боротьбу за визволення тварин.