Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Horizon Zero Dawn вийде на PC

Інформація вже практично офіційна.

Horizon Zero Dawn

Колишній редактор студії Guerrilla Games Герма Гульст у інтерв’ю для офіційного блогу Sony підтвердив інформацію про те, що PS4-екскслюзив Horizon Zero Dawn справді вийде на PC. Не вдаючись у деталі, він зазначив, що компанія розповість про це «найближчим часом».

Водночас Гульст наголосив на тому, що реліз такого великого проєкту, як Horizon на PC не означає, що Sony переноситиме всі свої PS-ексклюзиви. Просто ця гра виявилася підходящою.

Думаю, що дуже важливо якось по-новому знайомити якомога більше людей з PlayStation, показувати їм, що вони втрачають.

Хочу заспокоїти деяких: PC-реліз однієї AAA-гри від внутрішньої студії Sony не обов’язково означає, що всі ігри тепер будуть виходити на ПК. Мені здається, що Horizon Zero Dawn була дуже підходящою грою в цьому конкретному випадку.

У нас немає планів на те, щоби випускати ігри на PS і PC одночасно. Усе ж найголовніше для нас — це наша власна платформа.

Герман Гульст

У Steam вже з’явилася сторінка, присвячена Horizon Zero Dawn. Схоже на те, що у версію для PC увійдуть усі DLC, включно із сюжетним розширенням під назвою The Frozen Wilds і набори із додатковими предметами.