Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Художник «Відьмака» від Netflix розповів, чому медальйон Ґеральта виглядає саме так

Особливо здивовані таким медальйоном були фанати відеоігор за «Відьмаком».

Ґеральт

Після того, як у мережі з’явилися перші кадри серіалу «Відьма», фанати однойменної серії ігор відразу почали критикувати серіал. Тоді претензії знайшлися до броні Нільфгаарду, та, звичайно, медальйону Ґеральта. Справа в тому, що в грі він виглядає, як об’ємна голова вовка, а в проєкті від Netflix — як плоский медальйон із зображенням голови того ж звіра, але тільки в профіль.

Дизайном логотипа серіалу, «внутрішньої» карти, а також самого медальйону займався художник Міхал Невяра. Він зазнався, що є шанувальником серії книг Анджея Сапковського. Тепер він розповів про причини саме такого вигляду магічного аксесуару.

Справа в тому, що медальйон саме книжкового «Відьмака» приблизно так і має виглядати. В іграх було вирішено змінити оригінальну концепцію, віддавши перевагу стильному об’ємному екземпляру. Проте, у книзі Сапковського «Останнє Бажання» можна знайти наступні рядки:

Незнайомець знову поліз за полу куртки, витягнув круглий медальйон на срібному ланцюжку. На медальйоні була зображена вискалена вовча морда.

Художник доповнює, що відьмаки не були ювелірами, та і взагалі віддавали перевагу практичності, а не красі. Головною задачею медальйону була функція попереджувального «маяка», який міг повідомити про небезпеку або присутність магії. Невяра вирішив же зобразити вовка в профіль, бо шукав найпростішу подачу образу.

Отже, у книгах медальйон був саме круглим, а не об’ємним. Саме це й наштовхнуло розробників серіалу відмовитися від ігрової концепції, навіть не дивлячись на те, наскільки вона сподобалась фанатам.