😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Хью Джекман, Джон Бернтал та Дін Морган підтримали австралійського хлопчика

Історія про жахливе ставлення дітей до тих, хто не схожий на них.

Зірки проєктів «Люди Х», «Каратель» та «Ходячі мерці» записали зворушливі відеозвернення для австралійського хлопчика, який став жертвою глузування в школі. Куейден Бейлз має тяжку хворобу ахондроплазия, яка уповільнює зростання кісток та хрящів, що нерідко призводить до карликовості.

Мати австралійського хлопчика опублікувала у Facebook відео на якому її син плаче в автомобілі після школи. Маленький Куейден Бейлз зізнається, що над ним знову глузували однолітки й каже, що більше не хоче жити. Відео дуже швидко поширилося мережою й не залишило байдужими «Росомаху», «Карателя» та «Нігона».

Усі три відомі актори записали відеозвернення, аби підтримати хлопчика.

Куейд, ти сильніший, ніж думаєш. Що б не трапилося, я завжди буду твоїм другом.

Хью Джекман

У тебе є друзі, у тебе є я. Ми ще не бачилися, але знай, що я тебе завжди підтримаю. У тебе ще стільки друзів у цьому світі, з якими ти ще не познайомився. Ми тебе підтримаємо.

Джеффр Дін Морган

Ти навчив нашу родину багато чому, надихнув нас, і для нашого дому ти — герой. Спасибі тобі за сміливість. Будь сильним, світ тебе підтримає. Знай, у тебе повно сил. Від мене й моїх хлопчиків — спасибі! Ми з тобою.

Джон Бернтал

У шестихвилинному відеоролику мати розповідає, що її син кожного дня стає об’єктом для глузування в школі.

Кожен день його дістають. Щоразу новий випадок, знову буллінг, знову глузування, знову його обзивають. Навчіть, будь ласка, своїх дітей, своїх родичів, своїх друзів що так чинити не можна.

На порталі GoFundMe запустили збір коштів, аби подарувати Куейдену Бейлзу подорож до Діснейленду. Заплановану відмітку в 10 тисяч доларів швидко перетнули, а зараз уже майже 19 тисяч осіб пожертвували 439 тисяч доларів.

У мережі також з’явилася інформація, що хлопчику 18 років та відео було зроблене, аби викликати співчуття до нього та зібрати кошти. Його мати заявляє, що хвороба сина справжня. Відеоролик, датований 2015 роком, показує чотирьох річного Куейдена Бейлза та його мати, що намагається привернути увагу спільноти на його хворобу.