Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдер: Apple «збрехала» щодо презентації в березні, аби знайти «крота» в компанії

Схоже, «Яблука» вирішили вдатися до хитрощів, аби зупинити постійні витоки.

Apple

У новому випуску шоу Джона Проссера Front Page Tech від 18 березня відомий інсайдера розповів про те, як Apple вирішила піймати «крота» у своїй компанії. Фактично, через це інформація про нову презентацію Apple в березні, яку сам Проссер і розповсюджував, виявилася некоректною.

Ці ж дані розповсюдили й чимало видань. Очікувалося, що весіння презентація пройде 23 березня. Там мали б показати оновлені iPad, AirTags та навіть AirPods 3. Цікавим моментом стало те, що за тиждень до заходу запрошення пресі так і не прийшли, хоча компанія завжди повідомляє про все журналістів саме за сім днів.

Джон Проссер, фактично, передавав інформацію від своїх анонімних джерел. Проте, через це він і піймався на гачок Apple, оскільки дані виявилися неправильними. За його версією, компанія сама розповсюдила неправильні дані, оскільки хотіла знайти співробітника, який постійно «зливає» інформацію. За головною теорією, компанія розповсюдила різним працівникам різні дати, а потім просто чекала, яка ж дата потрапить до мережі.

Наразі Джон вважає, що в найближчий час у інсайдерів можуть виникнути проблеми з джерелами. Сам він отримав інформацію про презентацію у квітні ще в лютому, але вирішив проігнорувати її, оскільки інші джерела просували інформацію про березень.

Наразі точно невідомо, коли саме відбудеться презентація, але очікується, що пройде вона саме у квітні.