😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдер: Capcom не випустить Resident Evil Village на PS4 та Xbox One

Усе через технічні обмеження.

Resident Evil Village

Горрор Resident Evil Village не вийде на консолях поточного покоління PS4 та Xbox One. Про це у своєму Twitter повідомив інсайдер Dusk. Також він пояснив, чому Capcom відмовилася випускати гру на вказаних платформах.

Спочатку розробники планували, що Resident Evil Village вийде як на PS5 і Xbox Series X, так і на PS4 та Xbox One. Пізніше творці зіштовхнулися з технічними труднощами, через які відмовилися випускати RE8 на теперішньому поколінні. Якщо коротко, то вони зрозуміли, що консолі не потягнуть гру.

За словами інсайдера, у Resident Evil Village довго завантажувалися текстури та зявлялися об’єкти з повітря. Головною проблемою стала реалізація села у вигляді великої локації. Поточне покоління консолей вимагало розділення його на декілька маленьких локацій, які б завантажувалися окремо. Розробники переконані, що це неабияк вплине на темп гри. Тому Capcom вирішила відмовитися від випуску Resident Evil Village на PS4 та Xbox One.

Восьма частина RE продовжить історію Resident Evil 7: Biohazard. Головним героєм стане Ітан Вінтерс, який вирушить у засніжене село після появи в його житті старого знайомого Кріса Редфілда. Там і розгортатимуться основні події гри.

Реліз Resident Evil Village запланований на 2021 рік. Гра вийде на PlayStation 5, Xbox Series X і ПК.