😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдер натякнув на перевидання Battlefield 3

Фанатам серії обіцяють приємний сюрприз у 2021-му році.

Існайдер Том Гендерсон, що спеціалізується на здобутті інформації щодо ринку військових шгутерів, натякнув на дещо цікаве. Він вирішив не говорити прямим текстом про те, що він знає, але одним своїм повідомленням породив купу чуток.

Він вирішив прокоментувати відео, яке виклав один із користувачів Twitter. У ньому автор згадував Battlefield 3, та говорив про свою ностальгію. Том у своєму коментарі заявив, що 2021-ий рік має стати для автора посту щасливим. Як тут не подумати саме про ремастер третьої частини серії?

Користувач Usman: Battlefield 3 дійсно випередила свій час. Стільки ностальгії. Це була приголомшлива гра.

Том Гендерсон: Наступний рік стане твоїм щасливим.

Коментар він опублікував уже доволі давно, але його блог блокували до цього часу, тому його ніхто не помітив. Тепер же почалося активне обговорення того, що ми можемо побачити перевидання Battlefield 3 у 2021-му році.

Проте, є ще деякі нюанси. Наприклад, у пості також згадуються Call of Duty: Modern Warfare 2, Modern Warfare 3, Black Ops та Black Ops 2. Можливо, його коментар стосується чогось із цього списку. Окремо ж нагадаємо, що відомим інсайдер став саме завдяки тому, що першим розповів про римейк Modern Warfare.