😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдери прокоментували чутки щодо римейку трилогії Prince of Persia

Припущення, здогадки та пристрасті за The Sands of Time.

Prince of Persia The Sands of Time

Нещодавно мережею почали ширитися чутки щодо розробки римейку трилогії ігор Prince of Persia: The Sand of Time. Повідомив таку інформацію користувач порталу Reddit під нікнеймом DenseEquation. За його словами реліз римейку має відбутися восени 2020 — на початку 2021 року. До свого посту DenseEquation прикріпив також концепт-арт та фотографію, на якій, за його словами, зображена рання модель головного героя.

Early model of Prince of Persia

Звичайно, що така інформація не могла пройти повз інсайдерів ігрової індустрії. До відомих та перевірених «спеціалістів» ZhugeEX та Shinobi602 звернулися користувачі порталу ResetEra. Ось як відповіли інсайдери на питання щодо можливого римейку Prince of Persia: The Sands of Time:

ZhugeEX

Немає ніякого римейку трилогії Prince of Persia.

shinobi602

Трохи в іншому вигляді.

Цікаво, що Shinobi602 зазначив, що повідомлення про римейк трілогії ігор Prince of Persia: The Sands of Time невірне лише «частково». Можливо на нас дійсно чекає деякий проєкт, але в іншому вигляді, ніж його описав DenseEquation.

Судячи з відповідей, фанати розбилися на два табори. Перша половина вважає, що робота йдеться не над римейком, а над ремастером трилогії Prince of Persia: The Sands of Time. Друга половина вважає, що римейк буде, але лише першої частини із серії ігор про «принца нашого дитинства».