Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Instagram обмежить дітей та підлітків від спілкування з дорослими

Нові способи боротьби із «педофілічними» залицяннями.

Instagram

Скоро дорослі користувачі соціальної мережі Instagram не зможуть писати дітям та підліткам, якщо ті не підписані на автора повідомлення. Усі люди, старші за 18 років, при спробі вступити в бесіду з дитино, будуть отримувати повідомлення про заборону на таке спілкування. Таке рішення прийняли розробники мережі, аби вберегти неповнолітніх від «зайвих» повідомлень.

Сама ж дитина отримає сповіщення про те, що з нею намагався зв’язатися дорослий. Там їй порекомендують додати «небажаного гостя» до «чорного списку», поскаржитися на нього чи просто приховати його акаунт.

У Instagram також розуміють, що система дуже далека від «ідеалу». Працювати це буде тільки на тих неповнолітніх користувачів, хто під час реєстрації вказав справжню дату народження. Автори додатку Instagram також повідомили, що вже працюють над технологією, що допоможе ретельніше перевіряти вік користувачів за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання. Наразі, за правилами мережі, акаунти можуть створювати тільки користувачі від 13 років.