😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

iPhone 12 в Україні: коли запустять офіційні продажі, та якою буде вартість?

Співзасновник інтернет-магазину Rozetka розповів про деталі унікальної угоди, якої для України вдалося досягти вперше.

iphone-12

Не так давно Apple провела презентацію, на якій показала лінійку iPhone 12 та смарт-колонки HomePod mini. Звідти ми дізналися всі характеристики пристроїв, дату виходу та ціни. Тепер стало відомо, де й коли можна починати шукати ґаджет в Україні.

За даними співзасновника інтернет-магазину Rozetka Владислава Чечьоткіна, саме в них iPhone 12 з’явиться всього за тиждень, після старту продажів у США. Тобто, придбати новий пристрій від Apple можна буде вже 30 жовтня. Мова йде про iPhone 12 та iPhone 12 Pro. Щодо інших двох моделей — у США вони стартують 13 листопада, а про Україну даних поки немає.

Цікаво й те, що в нас коштувати ці смартфони будуть стільки ж, скільки в заявах розробника. Тобто, iPhone 12 — 799 доларів (22 400 гривень), а iPhone 12 Pro — 999 доларів (приблизно 28 тисяч гривень). При цьому в Україну їх ввозитимуть офіційно.

Ми билися за таку можливість не один рік і вдячні команді Apple Східної Європи, яка домоглася, щоб Україна потрапила в список країн, у ринок яких вірити. Раніше клієнти Rozetka, які хотіли отримати офіційний телефон із гарантією, змушені були чекати, поки їхні знайомі, не замислюючись купували «сірий» товар (який потрапив у країну нелегально, в обхід митниці — прим. Ред.), який до того ж на старті продажів був на 30–40 % дорожче від реальної ціни.

Владислав Чесьоткін