😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Капітан Америка планує об’єднати Месників

Благодійність та допомога постраждалим від коронавірусу.

Капітан Америка

Актор Кріс Еванс, відомий за роллю Капітана Америки в культовій франшизі «Месники» від Marvel, зареєстрував акаунт у Instagram. Якщо ви думаєте, що йому захотілося таємно підглядати за кимось із фейкової сторінки — ви помиляєтесь, бо мета даної дії несе в собі благодійний характер.

Кріс Еванс планує об’єднати акторський состав відомої франшизи «Месники» від Marvel та організувати допомогу постраждалим від пандемії коронавірусу. Варто зазначити, що прийняти участь у «благодійній естафеті» All In Challenge, Кріса Еванса запросив його колега Кріс Пратт, який пообіцяв показати тим, хто пожертвував кошти, знімальний майданчик картини «Парк Юрського періоду».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Hello Instagram!! #ALLINCHALLENGE accepted!! Thanks for bringing me in, @prattprattpratt What a great cause! Gauntlet thrown down for @imsebastianstan @anthonymackie @theebillyporter @allinchallenge Here’s the link: http://allinchallenge.in/chrisevans

Публикация от Chris Evans (@chrisevans)

Щодо Месників, виконавець ролі Стіва Роджерса планує провести онлайн-конференцію разом із Робертом Дауні молодшим, Скарлетт Йоханссон, Джеремі Реннерою, Марком Руффало та Крісом Гемсвортом. Актор стверджує, що фанати, які пожертвували кошти для підтримки постраждалих від коронавірусу, зможуть запитати будь що в Капітана Америки, Залізної людини, Чорної вдови, Галка та Тора.