Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Капітан Америка проти Росомахи в новому фільмі, мультик за «Від заходу до світанку» та нові обручки в дусі TES від Bethesda

Коротко розповідаємо про найцікавіші новини останньої доби в нашому щоденному дайджесті!

Marvel

Зібрали для вас в одному місці п’ять найцікавіших нових, які з’являлися за останню добу. Ніякого поділення на жанри а лише фільтрація за цікавістю!

Росомаха VS Капітан Америка

Минулого тижня Deadline повідомив, що Кріс Еванс готовий таки повернутися до ролі Капітана Америка. Стверджується, що йому дістанеться невелика роль другого плану, типу згадки чи спогаду. Проте, інсайдер Деніел Ріхтман вважає інакше.

За його даними, Еванс підписав контракт на три картини, а одна з них навіть змусить його битися з Росомахою з минулого. Схоже, події відбуватимуться після «Месників: Завершення», коли Кеп повернувся в 40-ві роки заради Пеґґі Картер. Варто враховувати і створення самого Росомахи, і якщо скласти всі факти, і так, аби Стів не встиг зістаритися, то має відбутися це десь у 60-ті чи 70-ті роки. Адамантій VS вібраніум — звучить непогано.

Третій «Світ юрського періоду» стане останнім для всіх шести фільмів

Мир Юрского периода 3 - дата премьеры, подробности | СЕГОДНЯ

Постановник триквела Колін Треворроу в бесіді з Entertainment Weekly розповів, що сюжет нового фільму завершатиме загальну історію, що почалася ще в 1993-му році.

Для мене цей фільм — кульмінація всієї історії. Коли ми дійшли до фіналу оригінальної трилогії, загальний сюжет тих трьох фільмів міг бути не настільки ясний, оскільки до них був свого роду епізодичний підхід. Однак ця трилогія інша, більш серіалізована.

Колін Треворроу

Саме для того, аби чітко показати зв’язок усіх картин, до фільму повернуться актори Сем Ніл, Джефф Ґолдблюм та Лора Дерн. Вони вперше з’являться разом із часів оригінальної трилогії. Новий фільм «Світ Юрського періоду» очікується 10 червня 2022-го року.

Bethesda стала продавати обручки в стилі The Elder Scrolls

На офіційному сайті Bethesda з’явилася можливість замовити собі обручки в стилі The Elder Scrolls. На жаль, можливість поки доступна тільки для американського регіону. Коштують такі кільця по 1 тис доларів.

Вони виконані з 10-каратного золота, добре відполіровані та мають на внутрішній стороні гравірування «With this ring and Mara’s blessing». Це відсилання до богині кохання у всесвіті TES. Обручки зможуть придбати тільки жителі США й тільки до 14 лютого цього року.

Роберт Родріґес працює над мультиком всесвіті «Від заходу до світанку»

В Твери пройдет бесплатный показ трилогии «От заката до рассвета»

Про свої плани зняти анімаційний серіал за культовим горрором Роберт Родріґес розповів виданню SFX Magazine. Подробиць щодо цього поки немає, але, схоже, він хоче продовжити сюжет шоу «Від заходу до світанку», що виходило з 2014 по 2016.

Серіал фактично переповідав та розширював оригінальний фільм. Коли саме тепер вийде мультик-продовження — невідомо. Режисер не назвав навіть дату початку виробництва шоу.

ЗМІ: приквел «Чарлі й шоколадна фабрика» отримав дату виходу та назву

За даними Variety, фільм розробляється вже декілька років, але про повне виробництво можна говорити тільки зараз. Приквел «Чарлі й шоколадна фабрика» збираються показувати тільки в кінотеатрах. Картина отримала назву «Вонка». Джерела видання зазначають, що на роль молодого кондитера Warner Bros. розглядає Тома Голланда чи Тімоті Шаламе.