😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Карантинне чтиво: які комікси чи мангу почитати та де їх придбати

Зібрали для вас невеличку коміксо-манґову підбірку.

Комікси що почитати

Якщо чесно, ми всі вже на Geek Informator трохи задовбалися з новинами про цей клятий коронавірус. Перенесення прем’єр фільмів, закриття кінотеатрів, відтермінування або скасування великих фестивалів…, список можна продовжувати й далі.

Проте ми на позитивній хвилі! Особисто я сижу вдома: читаю, дивлюся та граю. І якщо на сайті вже робили купу підбірок на кшталт «які фільми подивитися чи в що пограти цього місяця», то от якогось топу: «що почитати» — не було. Окей, буду віддуватися за усю редакцію й поділюся з вами власним літературно-карантинним досвідом.

Усі мальописи та мангу я особисто купляв у наших друзів з аніме магазину Pulsar, тож якщо вам щось сподобається з мого списку — залишатиму посилання на відповідну сторінку на сайті.

Капітан Америка. Білий2

Визнаю себе дурбецелом, бо дивлюся всі фільми від Marvel, але не знаю історії персонажів. У тому сенсі, що не читав першоджерела. Цей неймовірний фейл я і вирішив виправити в першу чергу, а саме — придбав собі комікс «Капітан Америка. Білий».

Знаю, що це не оригінальна історія становлення Капітана, однак мене зачепила сама ситуація з виходом коміксу. «Нульовий» випуск вийшов у 2008 році, однак серію одразу закрили без пояснення причин. Лише через сім років, у 2015-му її продовжили.

Капітан Америка. Білий

Як результат — маємо 6 випусків про пригоди Кепа часів Другої Світової Війни. Разом із Баккі вони гамселили нацистів та намагалися врятувати Лувр та Ейфелеву Вежу. Більше розказати не можу, бо я лише нещодавно натиснув «купити комікс» на сайті. Тепер чекаю доставки.

Бетмен довгий гелловін огляд коміксу фільм

Наступна пропозиція в мене для фанатів кіношного Бетмена! Якщо хтось не в курсі — новий кажан від Мета Рівза, скоріш за все, буде заснований на історії коміксу «Бетмен. Довгий Гелловін». Наш оглядач Микита Гапонов уже давно написав на нього рецензію, де спробував описати сюжет фільму та розібрав усі натяки на цей комікс зі злитих фото зі зйомок.

Бетмен довгий гелловін огляд коміксу фільм
Бетмен довгий гелловін огляд коміксу фільм

Чесно — я не читав той матеріал, бо хотів повністю зануритися в сюжет самостійно. У коміксі йде мова про Бетмена молодого, який тільки-но став на шлях очищення Ґотему. Ба більше, тут історія не про махачі та бойові мистецтва. Брюс Вейн у цьому коміксі — детектив, а не воїн. Який, до того ж, робить помилки.

Бетмен довгий гелловін огляд коміксу фільм

Цей мальопис нам надіслали видавництво Рідна Мова, проте ви можете придбати комікс за цим посиланням. Лише щойно побачив, що зараз на більшість товарів невелика знижка!

Неймовірні пригоди ДжоДжо

У мене буле ще сумніви, яку мангу придбати: олдскульного «Наруто», якого я в дитинстві до дір надивився, чи взяти іншу класику — Неймовірні пригоди ДжоДжо. Далі вже я проситиму вашої допомоги: крутої манги — безліч, але я далекий від цієї культури, тож підкажіть у коментарях на Facebook, що ще можна почитати з цього жанру?

До речі, взагалі цей текст планувався виключно про літературу, однак я задивився на усілякі фігурки, значки та іншу сувенірну продукцію та й вирішив, а чим 1 квітня не свято? Швиденько натиснув «придбати» Зошит Смерті та червоні лінзи! А для приколу я навіть захотів купити півтора-метрову подушку Ґеральта. Не знаю, навіщо вона мені, але камон, це ж Ґеральт.

Подушка Геральт

Та і взагалі, в аніме магазині Pulsar ви зможете купити фігурки, мангу, комікси, сумки, одежу й навіть солодощі, яких у нас не знайти у звичайних магазинах. І це я тільки розпочав перелік, бо придбати можна кулони, браслети, подушки, елементи косплею та іншу сувенірну аніме та ґік-продукцію.

Аніме магазин Пульсар

Сподіваюся, що цей вірус не сильно вплине на роботу поштових відділень і вся комікси й манґа доїдуть до Запоріжжя якнайшвидше.

Партнерський матеріал
Аніме магазин Pulsar