Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кар’єрний шлях Хідео Коджіми: усе починалося з фотографування весілль та садівництва…

На одному з таких він напився та впав із дерева.

Хідео Кодзіма вирішив провести доволі цікавий експеримент: раз на день він відповідає на будь-яке питання когось із підписників. При цьому, це може бути як щось, що стосується його роботи, так і особистого життя. Хтось запитав його про те, якою була його перша робота.

Схоже, історія становлення Хідео Коджіми доволі цікава. Ґеймдизайнер розповів, що коли він був студентом, то підробляв фотографом на весіллях. Цим він займався майже чотири роки. Під кінець він уже сам вчив інших, як потрібно знімати церемонії.

Разом зі спогадами про першу роботу Хідео вирішив розповісти і про один із кумедних випадків, який трапився з ним на одному з весілль. Справа в тому, що його тодішній роботодавець підказав йому правила поведінки на весіллі для фотографа. За ним Коджіма не мав відмовлятися від будь-яких куштувань, бо того вимагав етикет.

Хідео Коджіма

У той день організатори весілля щось трохи перестаралися, та доволі часто пропонували Хідео випити. Його навіть змусили викинути свій ланч, бо клієнт підготував для нього «командний стіл». Проте, зараз не про це. Коджіма тоді випив стільки, що заліз на дерево та впав із нього прямо під час гуляння. Під час виконання падіння жоден майбутній геній не постраждав.

Також Коджіма розповів, що встиг попрацювати й садівником. Він каже, що це був фізично доволі важкий досвід, але корисний. Тепер хтось може сісти рядом зі своїм сином чи дочкою, які дивляться якесь інтерв’ю Коджіми про його плани на майбутні ігри, та сказати «о, так він нам квіти підстригав».