😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кевін Файґі розповів, як всесвіт Гаррі Поттера вплинув на фільми Marvel

Тримайте міцніше свої чарівні палочки!

Гаррі Поттер

Голова Marvel Studios Кевін Файґі зізнався, що деякі елементи постановочного процесу для своїх фільмів він брав саме зі всесвіту Гаррі Поттера. Мова не йде про якісь сюжетні складові, а саме про принцип зйомок. Фільми за книгами Джоан Роулінг з’явилися доволі давно, тому навіть перші проєкти кіновсесвіту Marvel були побудовані на важливих принципах кіно про чарівників.

Варто зазначити, що Кевін Файґі, як він сам зізнався, не читав жодної книги серії «Гаррі Поттер». Проте всі фільми цієї франшизи він дивився відразу ж після прем’єри. За його словами, йому дуже сподобалася легкість подій кожної частини, а саме те, наскільки просто вони розумілися. Такий принцип «простоти» сюжету він і взяв з усіх картин про світ чарівників та маглів.

Ці фільми були так добре зняті, адже я міг усе в них вловити. Усе вловити, усе простежити, іноді ставив питання типу «хто це був?», але в цілому все простежувалося. Тепер якби я подивився кожен фільм по десять разів, якби прочитав усі книги, то готовий посперечатися, що виявив би ще десятки інших речей, які б я оцінив, але вони ніколи не стояли на моєму шляху оцінки чистої історії. Цей метод ми й намагалися реалізувати, адже якщо пасхалка, відсилання та інші речі стають на шляху історії, змушуючи людей задаватися зайвими питаннями, то ми прибираємо їх подалі.

Кевін Файґі

Мова йде про те, аби кожен глядач міг дивитися фільм і не мати потреби звертатися до коміксів чи інших матеріалів за цим всесвітом. Таким чином, Кевін намагався передавати свої історії максимально просто та детально, аби кіно існувало окремо від коміксів, за яким його знімали, як це було у випадку з фрашизою «Гаррі Поттер».