😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кіану Рівз потрапив до українського підручника з історії

Виявляється, актор доволі добре зберігся для своїх 88-ми років…

Кіану Рівз

Невідомо чому, невідомо як, і невідомо навіщо, але автор одного з українських шкільних підручників із всесвітньої історії за десятий клас вирішив трохи «розважитися» під час роботи. По-іншому пояснити те, як відомий мем із Кіану Рівзом потрапив до історичного фото доволі складно.

Давайте спочатку: житель України В’ячеслав Балицький помітив у підручнику з історії за десятий клас фотографію «Обід на хмарочосі», що зроблена в 1932-му році невідомим автором. Варто зазначити, що на оригіналі цього відомого знімку всього 11 робітників.

оригінал

Автор підручника Ігор Щупак вирішив, що замало людей працюють на будівництві, тому «відправив» їм на допомогу… Кіану Рівза. У шкільній версії знімку актор сидить поруч з останнім чоловіком і їсть свій пиріжок. Усе це можна знайти на 58-й сторінці підручника в дев’ятому параграфі під назвою «Сполучені Штати Америки в період між війнами».

Чим зірка «Матриці», «Джона Віка» та багатьох інших фільмів заробив честь стати частиною всесвітньої історії в очах українських дітей — невідомо. Можливо, автор підручника за допомогою фотошопу вирішив навчити школярів вишукувати фейки навіть у навчальних матеріалах? У будь-якому випадку, точною таку «історію» навряд-чи можна назвати.

з підручника