😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Кіану Рівз розповів подробиці сценарію «Матриці 4»

«Це історія кохання, що надихає». А ще, ймовірно, візуально франшиза виглядатиме по-іншому.

Матриця

Сюжет нової «Матриці» тримають у таємниці. Однак, Кіану Рівз під час інтерв’ю для телешоу The One Show від BBC поділився деякими подробицями майбутньої стрічки. Актор, який знову зіграє роль Нео, оцінив сценарій та запевнив фанатів, що четверта частина не буде приквелом культової трилогії.

Кіану не піднімав повністю сценарної завіси. Проте, зазначив, що події у фільмі відбуватимуться після завершення історії останньої частини серії, яка вийшла ще у 2003 році. Актор відзначив успішну роботу Лани Вачовскі.

Ми маємо прекрасного творця – Лану Вачовські, і вона написала чудовий сценарій, який є втіленням історії кохання. Вона надихає, представляє нову версію заклику до пробудження. Це буде чудовий екшн.

Кіану Рівз

Стосунки Нео і Триніті, у виконанні Керрі-Енн Мосс, були рушійною силою розповіді оригінальної трилогії. Саме вона можуть стати й основою майбутньої картини. Коли ведучі шоу запитали, чи буде «Матриця 4» приквелом, Рівз впевнено заперечив.

Ні,ні,ні,ні. Повернення до минулого не буде.

Кіану Рівз

Виконавець головної ролі разом з Керрі-Енн Мосс повернуться до франшизи разом з багатьма новачками, такими як Ніл Патрік Гарріс і Яг’я Абдул-Матін ІІ, який попередньо має зіграти молоду версію наставника Нео, Морфея. Відомо, що Лоренс Фішберн і агент Сміт, Г’юґо Вівінґ, ймовірно, більше не повернуться до франшизи.

Ніл Патрік Гарріс цього тижня розповів ще дещо про створення четвертої частини серії. Актор повідомив, що Вачовскі потенційно змінить візуал культової історії.

Я думаю, що Лана володіє великою інклюзивною енергією, і її стиль візуально змінився від того, що вона робила, на той, що вона робить зараз.

Ніл Патрік Гарріс

Під час The One Show Кіану Рівз підтвердив, що знімальна група зараз у Берліні. Отже, продакшн стрічки відновився після перерви через пандемію. Warner. Bros планує випустити фільм на великі екрани вже 1 квітня 2022 року.