😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кіану Рівз власноруч створює комікс про безсмертного напівбога

При цьому головний герой аж дуже схожий на самого Рівза.

Кіану Рівз вирішив податися в створення коміксів. Він провів чималу часу за роботою над своїм творінням, і перший випуск з 12 випусків, які він планує видати, з’явиться вже в жовтні цього року.

За даними видання Collider, комікс називатиметься BRZRKR. Його протагоністом буде безсмертний напівбог Берзеркер. Його зовнішність аж дуже нагадує самого Кіану, тому неважко здогадатися, що над образом актор вирішив «не паритися».

За сюжетом, герой живе вже доволі давно, і водночас його прокляли на жагу до насильства. У якийсь момент його вербує влада США для виконання секретних місій. У них, за традицією жанру, буде купа крові, жорстокості та вбивств. У процесі герой намагається зрозуміти, навіщо він взагалі існує.

Разом із Кіану Рівзом над цим коміксом працювали письменник Метт Кіндт та художники Алессандро Вітті, Білл Крабтрі та Рафаель Грампа. Випустить їхні роботи видавництво Boom! Studios. При цьому сам актор зізнався, що прихильником коміксів.

[Комікси] значно вплинули на мене в художньому плані. Можливість написати BRZRKR в партнерстві з легендами індустрії — це здійснення мрії.

Кіану Рівз