😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кінофестиваль у Швеції шукає кіномана, що погодиться тиждень провести на острові за переглядом фільмів

Шум океану за вікном, жодної людини на кілометри навколо й ціла купа кінопрем’єр!

Ізольоване кіно

Гетеборзький кінофестиваль вирішив провести доволі цікавий експеримент за своїм новим проєктом «Ізольоване кіно». У рамках нього зараз організатори шукають людину, що готова відправитися на острів-маяк, та в повній самоті провести там цілий тиждень за переглядом фільмів. Зазначається, що заборонено брати із собою ґаджети чи людей. Так організатори вирішили розглянути аж занадто буквальне поняття «соціальне дистанціювання».

Щасливчик, якого виберуть організатори, тиждень житиме на острові Патер Ностер. Його називають «одним із найбільш вітряних, безлюдних та відкритих» у Швеції місць. Доставити туди, як і забрати звідти, організатори обіцяють на човні.

Учасник цього дійства отримає необхідний запас їжі, зручний диван та все необхідне для перегляду 60 запропонованих прем’єр. Також вказано, що потрібно буде вести відеощоденник, у якому «зможе брати участь і зовнішній світ». Щоправда, як це буде реалізовано — невідомо.

Заявки організатори приймають до 19 січня, щоправда зараз сайт у них не працює. Може, занадто багато знайшлося охочих, а ініціатори ідеї недооцінили бажання людей звалити подалі від усього. Підставимо посилання на заявку, коли вони там полагодять усе, а поки просимо вибачення за незручності. У будь-якому випадку, щасливчик повинен буде знаходитися на острові з 30 січня по 6 лютого включно.